Верифікований профіль
2
Роки досвіду
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
58
Ексклюзивних об'єктів
2
Рекламна активність
3014
Останній візит на сайт
сьогодні
Я ріелтор АН Простір. Дотримуюсь правил співпраці АФНУ. За чесність добропорядність та прозорість угод. З задоволенням відповім на всі питання та допоможу вирішити проблеми.
«Немає питань які неможливо вирішити☺️».

Продаж комерційної нерухомості (5)

  • "Prostir"
    75 000 $
    417 $/м²

    Вадима Нестерука, 25

    багатофункціональне приміщення
    180 м²
    2012 рік побудови
    3 дні тому
    Рієлтор
  • "Prostir"
    420 000 $
    1 909 $/м²

    Келецька вул., 125

    багатофункціональне приміщення
    220 м²
    2022 рік побудови
    3 дні тому
    Рієлтор
  • "Prostir"
    450 000 $
    305 $/м²

    Вишнева, 56

    багатофункціональне приміщення
    1475 м²
    5 днів тому
    Продається виробничий комплекс. Передмістя Вінниці: - підготовлений під будь яке виробництво 1475 кв.м. - територіально відноситься до с.Сосонка - 5 км.до траси Вінниця- Київ - 14 км.до Вінниці Цегляна будівля з капітальним ремонтом: - 4- ри заїзди в приміщення для великогабаритного транспорту. - спеціальна виробнича бетонна стяжка - декілька приміщень обкладені новою плиткою - обладнані роздягальні і душові. - електрика розведена 110 кв.год(з можливістю збільшення) - 2 твердопаливних котла з розводкою батарей. - підведення води з власної скважини до кожного приміщення - відеонагляд і сигналізація - 35 соток огородженої території 450тис$
    Рієлтор
  • "Prostir"
    135 000 $
    495 $/м²

    Вадима Нестерчука вул., 6

    багатофункціональне приміщення
    273 м²
    4 дні тому
    Комерційне приміщення в центрі Калинівки — ідеальне місце для вашого бізнесу! Локація: центр міста, навпроти Податкової — помітне, прохідне та зручне розташування Площа — 273 м² 10 окремих кабінетів, 2 повноцінні рівні — можливість розділити на зони чи під кількох орендарів Є парковка — для клієнтів і персоналу Дозвіл на добудову тераси — потенціал для розширення чи додаткового функціоналу ⚡ 12 кВт електрики Комунікації вже оновлені: нові труби та електропроводка Ціна — 135000$
    Рієлтор
  • "Prostir"
    100 000 $
    83 $/м²

    Шевченка, 20А

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    1200 м²
    5 днів тому
    До уваги продаж просторої та світлої будівлі вільного призначення в мальовничому місці поблизу Вінниці. Ідеальне розташування біля озера та лісу забезпечує спокійну благоприємну атмосферу під любий вид діяльності Що пропонується: * Просторе приміщення: 1200 м² з кімнатами різної площі. Кухня з промисловим обладнанням. * Сухий бетонний Підвал 339 м.кв Вода, Світло , власна котельня. * Ділянка 39 соток Приміщення 2007р. 10хв від Гнівані Та 30хв від Вінниці. Дзвоніть показ за домовленістю. Без комісії. За деталями або більшою кількістю фотографій заходь на мої соц мережі ! Там є детальні відео огляди Instagram : [посилання приховано].[посилання приховано] Tik Tok : [посилання приховано] Vi...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.